PHU Danuta & Top Motors

  • topMotors2
  • topMotors1

Tajfun, Legalo, Gaillette

  • Pszenica jara: SCIROCCO, TAJFUN
  • Jęczmień jary: FLAWOUR
  • Pszenżyto jare: LEGALO
  • Owies: CANYON (żótoziarnisty), GAILLETTE (czarny)

Materiał siewny najwyższej jakości, zaprawiony najnowszymi zaprawami wraz z nawozem donasiennym w nowej technologii zaprawiania.

Skontaktuj się z nami

Owies czarny GAILLETTE

Od kilku lat w naszej ofercie znajduje się owies czarny. W polskich warunkach sprawdził się doskonale, a klienci są nim mocno zainteresowani. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom w roku 2011 wprowadziliśmy całkowicie nową odmianę owsa czarnego - Gaillette.

Czytaj więcej...

Jęczmień jary FLAVOUR

Flavour to odmiana jęczmienia jarego wywodząca się z hodowli Josefa Breuna, twórcy rewelacyjnych odmian browarnych Scartlet oraz Barke. Flavour jest jednak odmianą typowo pastewną i właśnie w tym kierunku użytkowania osiąga nieprzeciętne wyniki.

Czytaj więcej...

Owies CANYON

Canyon jest przedstawicielem najnowszej genetyki hodowlanej, czego najlepszym potwierdzeniem są jego rewelacyjne wyniki. Plasują one Canyona w ścisłej czołówce najlepszych odmian dostępnych na niemieckim i polskim rynku.

Czytaj więcej...

Pszenica jara TAIFUN

Pszenica jara Taifun jest rozwiązaniem, łączącym przynależność do E-litarnej grupy jakościowej, z bardzo wysoką plennością. Potwierdzenie stanowią wyniki osiągane przez rodzimych rolników, uprawiających tą pszenicę na dużych areałach już szósty rok.

Czytaj więcej...

Pszenżyto jare LEGALO

Legala jest odmianą wywodzącą się z rodzimej hodowli, będącą rezultatem wytężonych prac i starań hodowcy nad stworzeniem wysokiej jakości pszenżyta jarego.

Czytaj więcej...

Pszenica jara SCIROCCO

Scirocco to pszenica jara o nieprzeciętnych walorach jakościowych. W Niemczech zarejestrowana została w grupie E - najlepszej pod względem parametrów wypiekowych. Wysoka jakość to przede wszystkim zawartość białka, gluten oraz liczba opadania, czyli parametry mające największy wpływ na cenę pszenicy.

Czytaj więcej...

Zestaw Honda F720